В Іспанії затримали проросійського блогера Анатолія Шарія, якого підозрюють у держзраді

Проросійського блогера Анатолія Шарія затримали в Іспанії. Він активно підтримує російську агресію, а СБУ оголосило йому державну зраду. Про це 5 травня повідомили в СБУ....

Проросійського блогера Анатолія Шарія затримали в Іспанії. Він активно підтримує російську агресію, а СБУ оголосило йому державну зраду.

Про це 5 травня повідомили в СБУ.

Відомо, що правоохоронні органи Іспанії затримали Шарія 4 травня 2022 року.

Це стало можливим завдяки тісній взаємодії Служби безпеки України з Офісом генерального прокурора, міжнародними партнерами та у результаті багаторівневої спецоперації українських правоохоронців. Це затримання – чергове свідчення того, що кожен зрадник України рано чи пізно отримає заслужене покарання, це є невідворотним, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, СБУ підозрює Шарія у вчиненні злочинів, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України: 

  • ст. 111 – Державна зрада
  • ст. 161 – Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками

На переконання слідчих СБУ, він здійснював протиправну діяльність на шкоду національній безпеці України в інформаційній сфері. Є підстави вважати, що Шарій діяв на замовлення іноземних структур.

Докази слідства підтверджені низкою експертних досліджень, які встановили, що в інтерв’ю та виступах Шарія наявні факти його підривної діяльності проти України. Минулого року йому було оголошено про підозру. 

Продовжуються всі необхідні слідчо-оперативні заходи для того, щоб Шарій відповів за свої дії перед законом.

Категорії
Політика
Новини
Loading...