Прикарпатські енергетики перерахували близько 1,5 мільйона одноденного заробітку на ЗСУ

У травні прикарпатські енергетики перерахували на потреби ЗСУ близько півтора мільйона гривень свого одноденного заробітку. «Прикарпаттяобленерго» у рамках партнерства з Координаційним Центром Забезпечення Спротиву...

У травні прикарпатські енергетики перерахували на потреби ЗСУ близько півтора мільйона гривень свого одноденного заробітку.

«Прикарпаттяобленерго» у рамках партнерства з Координаційним Центром Забезпечення Спротиву «SaveUkraineNow» започаткувало власну добру ініціативу “Одноденний заробіток – на армію”.

Ми розуміємо, що зараз важлива кожна гривня. На численні прохання колег запустили можливість допомоги ЗСУ через платформу «SaveUkraineNow». Тепер кожен працівник може за власним бажанням щомісяця перерахувати свою денну заробітну плату для військових з Прикарпаття, – каже профспілковий лідер прикарпатських енергетиків Ольга Тишко.

За неповний тиждень від старту корпоративного соціального проекту до ініціативи долучилося 1882 працівники компанії, які написали заяви з проханням перераховувати їхню денну заробітну плату для допомоги новоствореним батальйонам Прикарпаття.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...