Російські загарбники знищують мости, аби ускладнити контрнаступ ЗСУ

Російські загарбники знищують мости на Харківщині та можуть вдатись до таких же дій на Херсонщині, аби ускладнити контрнаступ Збройних сил України. Як передає Укрінформ,...

Російські загарбники знищують мости на Харківщині та можуть вдатись до таких же дій на Херсонщині, аби ускладнити контрнаступ Збройних сил України.

Як передає Укрінформ, про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в загальнонаціональному ефірі, коментуючи питання щодо ускладнення контрнаступу українських військ на Харківщині та Херсонщині через знищення росіянами мостів.

Якщо говорити з розвідувальної точки зору – це ми все передбачали (знищення мостів – ред.), тому що нічого нового в діях російських окупаційних військ немає. Якщо ми повернемося трохи назад, давайте згадаємо відступ російських військ від Києва, на тому ж самому броварському напрямку. Коли вони виходили, вони підривали на своєму шляху все, що можна було підірвати. Крім того, було здійснено потужне мінування, а це займе багато часу для того, щоб його розмінувати. Знищувались найбільш критичні і важливі об’єкти інфраструктури. Таким чином, це нам нагадувало відхід якоїсь орди, яка знищує на своєму шляху все, що попадає їй під руки, – розповів Скібіцький.

Він вважає, що такі дії ворога дійсно впливають на проведення контрнаступу на Харківському напрямку.

Так, це буде впливати, тому що там потужні водні перешкоди, які потім необхідно буде нам формувати або наводити переправу, або відновлювати ці мости для того, щоб продовжити контрнаступ і вийти на державний кордон нашої держави, відновити нашу присутність там, в подальшому проводити інші контрнаступальні дії, – вважає представник української розвідки.

Відповідаючи на запитання, чи варто очікувати знищення окупантами мостів на Херсонщині, Скібіцький відзначив, що росія робитиме все можливе, щоб утриматися на цій території.

Категорії
Надзвичайні новини
Новини
Loading...