Гурт Kalush Orchestra переміг на Євробаченні 2022

Гурт Kalush Orchestra  з піснею “Stefania” переміг у пісенному конкурсі Євробачення-2022, що відбувся 14 травня в італійському місті Турин.  Друге місце зайняв музикант Сем...

Гурт Kalush Orchestra  з піснею “Stefania” переміг у пісенному конкурсі Євробачення-2022, що відбувся 14 травня в італійському місті Турин. 

Друге місце зайняв музикант Сем Райдер з піснею SPACE MAN, третє місце – конкурсантка з Іспанії Chanel з піснею SloMo.

Результати складаються з голосів професійного журі кожної країни-учасниці та голосів телеглядачів.

Так, Україна отримала 631 бал: 192 бали від журі (четверте місце) та 439 від телеглядачів. Таким чином, Україна виграла Євробачення.

До слова, 12 балів Україні віддали журі Польщі, Молдови, Латвії, Румунії та Литви. А журі України віддали найвищий бал Великобританії.

Я прошу кожного з вас, будь ласка, допоможіть українському Маріуполю, допоможіть Азовсталі прямо зараз!” — сказав він зі сцени Євробачення в Турині.

За ці слова український гурт могли дискваліфікувати, оскільки політичні заяви на пісенному конкурсі “Євроачення” заборонені. Та, коли тривало головування, організатори конкурсу повідомили, що заклик містить гуманітарний характер, а не політичний.

Бійці полку “Азов”, які тримають оборону в Маріуполі, подякували Kalush Orchestra за висловлену зі сцени Євробачення підтримку.

“Дякуємо гурту Kalush Orchestra за підтримку! Слава Україні!” – написали захисники Маріуполя у телеграм-каналі.


Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...