На Прикарпатті додатково посіяли 850 гектарів кукурудзи на зерно

Завдяки налагодженій співпраці між обласною військовою адміністрацією та іноземними партнерами 56 фермерів безоплатно отримали 868 посівних одиниць гібридного насіння кукурудзи. Про це під час...

Завдяки налагодженій співпраці між обласною військовою адміністрацією та іноземними партнерами 56 фермерів безоплатно отримали 868 посівних одиниць гібридного насіння кукурудзи.

Про це під час наради під керівництвом голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук розповів в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Степан Вінтонович. За його словами, це дало змогу додатково посіяти 850 гектарів кукурудзи на зерно. Потенційно, при зборі майбутнього урожаю, це додаткових 8,5 – 9,0 тис. тонн зерна кукурудзи.

Окрім того, від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) в область завезено 40 тонн насіннєвої картоплі, яку було безоплатно роздано територіальним громадам для забезпечення посадковим матеріалом внутрішньо переміщених осіб, які виявили бажання вирощувати картоплю.

Категорії
Прикарпаття
Новини
Loading...