Спортсменка із Прикарпаття здобула срібну медаль на змаганнях зі спортивної ходьби у Словаччині. ФОТО

У місті Борський Мікулаш ( Словаччина) відбулись традиційні міжнародні змагання зі спортивної ходьби “Загоразька двадцятка”. Змагались скороходи з 14 країн, повідомляють на сторінці Федерації...

У місті Борський Мікулаш ( Словаччина) відбулись традиційні міжнародні змагання зі спортивної ходьби “Загоразька двадцятка”.

Змагались скороходи з 14 країн, повідомляють на сторінці Федерації легкої атлетики Івано-Франківської області

Серед призерів у жінок, дистанція спортивної ходьби на 10 км з часом -44:19 фінішувала другою наша Ганна ШЕВЧУК, поступившись ткж українці Людмилі Оляновській яка до речі перемогла з рекордом траси 42:57.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та текст «RÁCKA DVADSIATKA RSKÝ MIKUL� HİLEK WORL RACE WALKING TOUR»
На зображенні може бути: 4 людини та люди стоятьНа зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 3 людини та люди стоятьНа зображенні може бути: 3 людини та люди стоять