Від завтра зросте проїзд у франківських маршрутках

Від завтрашнього дня, 16 червня, в Івано-Франківську зросте вартість перевезення пасажирів в приватних маршрутках. Тепер вона становитиме 10 гривень. Щодо комунального громадського транспорту –...

Від завтрашнього дня, 16 червня, в Івано-Франківську зросте вартість перевезення пасажирів в приватних маршрутках. Тепер вона становитиме 10 гривень. Щодо комунального громадського транспорту – вартість не змінилась.

Про це ще минулого тижня повідомляв міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Мер зазначив, що до повномасштабної війни вартість дизпалива була близько 30 гривень, а зараз – 58 гривень. Бензин також підріс з 32 до 52 гривень. Крім того, пальне регулярно у дефіциті. Вже зараз в Івано-Франківську два маршрути приватних перевізників перестали курсувати. 

“Звісно, що наш пріоритет – це комунальний транспорт. І ми впевнено до цього рухалися. Зрозуміло, темп суттєво збавила війна і поки не всі напрямки закриті комунальним транспортом. Тому, щоб не залишити деякі райони взагалі без сполучення, пішли на доволі непросте рішення. Мусили шукати компроміс. З 16 червня вартість проїзду у жовтих маршрутках приватних перевізників становитиме 10 гривень. Пільгові категорії, які мали право безоплатного проїзду, зберігаються”, – йдеться у повідомленні.

 Вартість проїзду у комунальному транспорті залишається незмінною: 10 гривень за готівку, 8 – при розрахунку банківською карткою, а 6 – за умови користування карткою “Галка”.

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...