На Прикарпатті рівень злочинності – один з найнижчих в Україні

В Івано-Франківську військова контррозвідка Служби Безпеки України викрила російського інтернет-агента, який виправдовував ракетні удари по українським містам та вбивства у Бучі. Інформує Голос-Інфо з...

В Івано-Франківську військова контррозвідка Служби Безпеки України викрила російського інтернет-агента, який виправдовував ракетні удари по українським містам та вбивства у Бучі.

Інформує Голос-Інфо з посиланням на Світлану Онищук Голову Івано-Франківську ОДА

Свої «дописи» він поширював через анонімні акаунти у соцмережах. Також нав’язував прокремлівські погляди у реальному житті серед співрозмовників, яких намагався схилити до співпраці на користь агресорів. Таким чином, спецслужби рф намагалися розхитувати внутрішню атмосферу в західних і центральних регіонах нашої держави.

В подальшому зловмисник мав намір виїхати на тимчасово окуповану територію, де планував переховуватись від правосуддя. Повернутись до Прикарпаття він планував у разі захоплення регіону угрупованнями рф.

Співробітники СБУ встановили його місцезнаходження і затримали. Наразі ворожому поплічнику повідомлено про підозру. Під час обшуків у зловмисників виявлено комп’ютерну техніку та засоби зв’язку, які вони використовували для комунікації з російськими «кураторами» та «розгону» деструктивного контенту.

Заходи з викриття зловмисників проводили співробітники військової контррозвідки СБУ.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...