У липні прикарпатці сім разів зверталися у “швидку” через укуси павуків. Трьох людей госпіталізували.ФОТО

Впродовж липня 2022 року в Івано-Франківській області зафіксували сім звернень громадян на лінію “102” через укуси павуків, трьох постраждалих забрали у лікарню. Про це Галці повідомили...

Впродовж липня 2022 року в Івано-Франківській області зафіксували сім звернень громадян на лінію “102” через укуси павуків, трьох постраждалих забрали у лікарню.

Про це Галці повідомили в “Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.
П’ять звернень було від мешканців Калуського району. Ще два у Коломийському районі. У трьох випадках постраждалих госпіталізовували у лікарні.

Про небезпечних тварин другого серпня повідомили у Фейсбук-сторінці Ланчинської об’єднаної громади. Адміністратор спільноти Юрій Іваночко зазначив, що останнім часом почастішали зустрічі із отруйними павуками хейракантиумами крапчастими.

“Цей невеличкий павук володіє велетенським, як на його розміри, хеліцерами-щелепами, які з легкістю прокусують не лише тверді хітинові панцирі комах, а й шкіру людини. Його укус є одним із найболючіших з-поміж павуків, він різкий і триває до 12-ти годин, а в окремих випадках й до 10-ти діб! Отрута може викликати нудоту, а іноді й місцеві некрози епітелію”, – йдеться у повідомленні.

В коментарях до цього допису з’явилися користувачі, котрі підтвердили, що нещодавно мали укуси, ймовірно, від таких павуків.

“Нас вже кусав такий павук минулого тижня ми його спіймали. І сьогодні ввечері спіймали ще одного! Ці павуки після опівночі починають свою охоту. Укус цього павука і дійсно дуже сильно болючий і при чому Біль наприкладі бджолиного укусу за 2-3 години після укусу бджоли біль уже практично стихне а тут все зовсім навпаки біль нестихаюча абсолютно. От болить всі 24 години безперервно”, – каже Олександр Грицюк.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...