Комітет ВР підтримав продовження воєнного стану й мобілізації

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони підтримав внесені президентом законопроєкти про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 діб. Джерело:...
Ukraine. Kiev. Verkhovna Rada, Parliament building. The original building was constructed from 1936-38. Destroyed in the Second World War, it was reconstructed in its original style in 1945-1947. (Photo by: Prisma/Universal Images Group via Getty Images)

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони підтримав внесені президентом законопроєкти про продовження дії воєнного стану та загальної мобілізації на 90 діб.

Джерело: нардеп Ярослав Железняк у Telegram

Дослівно: “Комітет ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки підтримав в цілому законопроєкти (#7664) про продовження дії воєнного стану та (#7665) загальної мобілізації на 90 діб”.

12 серпня президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкти про продовження воєнного стану та загальної мобілізації в Україні. Згідно з пропозицією президента, воєнний стан діятиме щонайменше до 20 листопада.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...