10-річна дівчинка з Івано-Франківської громади виготовляє прикраси й продає їх для підтримки ЗСУ. ФОТО,ВІДЕО

9 тис. грн зібрала для Збройних сил України 10-річна Анна Гнатів з Чернієва Івано-Франківської громади. Дівчинка третій тиждень виготовляє прикраси з бісеру та продає...

9 тис. грн зібрала для Збройних сил України 10-річна Анна Гнатів з Чернієва Івано-Франківської громади.

Дівчинка третій тиждень виготовляє прикраси з бісеру та продає їх. На вторговані гроші волонтери купують бензин для автівок, які везуть українським військовим. Як виникла ідея допомагати армії, Суспільне розпитало Анну Гнатів.

“Я дуже люблю свою країну і хочу їй чимось допомогти. Моя подружка Злата почала виготовляти браслети для ЗСУ. А ще — моя однокласниця також. Я не мала ніякої роботи, тож вирішила також допомагати армії й почала плести”, — розповідає 10-річна волонтерка.

10-річна дівчинка з Івано-Франківщини виготовляє прикраси й продає їх для підтримки ЗСУ

За день дівчина створює 10-15 браслетів, кольє та сережок з бісеру. Здебільшого для прикрас Анна використовує синьо-жовті кольори. Каже, такі мають найбільшу популярність серед покупців.

Виготовляти ці вироби дівчину навчила старша сестра. Вигляд прикрас Анна придумує сама, інколи з ідеями допомагає мама Ольга. Жінка каже, пишається тим, що дочка вирішила допомагати ЗСУ.

10-річна дівчинка з Івано-Франківщини виготовляє прикраси й продає їх для підтримки ЗСУ

“Вона спитала: “Мамо, як я можу допомогти, чи можу я щось зробити для нашої України?” Я кажу: “Звісно, що можеш, Аню”. Вона тоді вже побачила Злату, це її надихнуло, і Аня почала шукати бісер, складати, сортувати”, — розповідає Ольга Гнатів.

Двічі на тиждень Анна продає власноруч створені прикраси та ангелів, які виготовляє її сестра, у центрі Івано-Франківська. Дівчинка пояснює: “Це все продається від 30 до 50 гривень — скільки хто має. Якщо людина не має, то хай дає, скільки має і скільки хоче”.

10-річна дівчинка з Івано-Франківщини виготовляє прикраси й продає їх для підтримки ЗСУ

Марк Журжа, який придбав прикрасу, подякував волонтерці за ініціативу. Він говорить: “Постійно треба нагадувати, що треба донатити на ЗСУ. А коли ти щось тримаєш у руці, то для тебе це буде нагадування. Це буде пам’ятка, що треба підтримувати наших хлопців, наших дівчат, які на передовій”.

Зароблені гроші дівчинка віддає місцевим волонтерам.

10-річна дівчинка з Івано-Франківщини виготовляє прикраси й продає їх для підтримки ЗСУ

Мама Анни говорить: “За всі зібрані гроші заправляють автомобілі й закуповують бензин, щоб мали хлопці там як їздити. Мені сподобалися слова нашого волонтера: “Ця перемога — якраз і для вас, діти. І ця перемога обов’язково буде”.

Категорії
Життя
Новини
Loading...