Заховали у полі: на Прикарпатті правоохоронці виявили схрон зі зброєю та боєприпасами

Гранати, розкомплектований автомат Калашникова, глушник та магазини до нього, обріз рушниці  і близько 170 набоїв до зброї різного калібру — це все поліцейські виявили...

Гранати, розкомплектований автомат Калашникова, глушник та магазини до нього, обріз рушниці  і близько 170 набоїв до зброї різного калібру — це все поліцейські виявили на Калущині.

Про це інформує Фіртка з посиланням на поліцію в Івано-Франківській області.

Схрон був захований у полі.  

У ході розслідування кримінального провадження  правоохоронці  отримали інформацію про заборонені предмети у Калуському районі.

Оперативники управління стратегічних розслідувань спільно із слідчими обласної  поліції перевірили її  та виявили  неподалік одного із населених пунктів, в полі замаскований схрон зброї та боєприпасів. 

У результаті огляду місця події виявили: розкомплектований АК, глушник та два  магазини до нього, обріз рушниці, близько 170 набоїв до зброї різного калібру, сім  гранат РГД та шість запалів до них.

Наразі небезпечні предмети вилучили. Поліцейські встановлюють їх власника.  

Відомості за фактом незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.   

«Закликаємо громадян, які зберігають або знають про факти зберігання незареєстрованої зброї, боєприпасів чи інших вибухонебезпечних предметів іншими особами, повідомити про це до поліції», — йдеться у повідомленні.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...