Псевдобанкіри ошукали прикарпатців на близько 80 тисяч гривень

Правоохоронці фіксують збільшення кількості випадків банківських шахрайств. Аферисти удосконалюють вже досить відомі шахрайські схеми та пристосовують їх до сьогодення. Довірливі громадяни надають невідомим особам...

Правоохоронці фіксують збільшення кількості випадків банківських шахрайств. Аферисти удосконалюють вже досить відомі шахрайські схеми та пристосовують їх до сьогодення. Довірливі громадяни надають невідомим особам персональні та банківські дані, а також без вагань перераховують свої заощадження. Інколи це десятки тисяч гривень.

Повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

Днями до поліції Івано-Франківщини надійшло два повідомлення від прикарпатців про шахрайські дії. В обох випадках невідомі телефонували до своїх жертв та представлялися працівниками банку. Псевдобанкіри, увійшовши в довіру до співрозмовників, дізнавалися персональні та банківські дані. Після чого знімали всі заощадження з карткових рахунків.

Внаслідок шахрайських дій 45-річна мешканка Верховини втратила понад 30 000 гривень, а 65-річний мешканець обласного центру позбувся 49 тисяч гривень.

Поліцейські розпочали розслідування.

Як не стати жертвою банківських шахраїв:

  • не довіряйте зловмисникам, котрі вам телефонують і називаються банківськими працівниками;
  • ніколи та нікому не повідомляйте даних вашої банківської картки чи смс-повідомлень, які надійшли на ваш телефон;
  • якщо вас хвилює, чи все гаразд з вашими коштами, зателефонуйте на гарячу лінію банку, клієнтом якого ви є, або ж підіть до найближчого відділення.
Категорії
Трафунки
Новини
Loading...