На Франківщині арештовано активи підприємств росіян на понад 150 млн грн

На Івано-Франківщині за клопотанням прокурорів арештовано активи підприємств росіян на понад 150 млн грн і 20 об’єктів майна. Пише Голос-Інфо. За клопотанням прокурорів Івано-Франківської...

На Івано-Франківщині за клопотанням прокурорів арештовано активи підприємств росіян на понад 150 млн грн і 20 об’єктів майна.

Пише Голос-Інфо.

За клопотанням прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури судом накладено арешт на корпоративні права громадян росії на понад 151 млн грн та 20 об’єктів рухомого і нерухомого майна, бенефіціарами яких є резиденти країни-агресора. Вирішується питання про передачу арештованого майна до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Прокурори обласної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами ухилення від сплати податків (ч.2 ст. 212 КК України). У межах розслідування досліджується діяльність на Прикарпатті суб’єктів господарювання, кінцевими власниками яких є резиденти РФ.

За даними слідства, ряд приватних підприємств у сфері будівництва та сільського господарства, які здійснюючи господарську діяльність, ухилилися від сплати податків. Наразі тривають заходи щодо встановлення інших активів, об’єктів нерухомості, корпоративних прав та майна, що належить безпосередньо або через афілійованих осіб росії та її резидентам.

Досудове розслідування проводять слідчі ГУНП в Івано-Франківській області, ТУ ДБР, розташованого в м. Львові, оперативний супровід — співробітники УСР в Івано-Франківській області.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...