Франківський драмтеатр готує для глядачів прем’єру, а також новий сценічний майданчик

Вже за декілька днів прикарпатським шанувальникам театру запропонують одразу дві великі новини. Франківські актори готують прем’єру вистави та новий сценійчний майданчик. Про це повідомили...

Вже за декілька днів прикарпатським шанувальникам театру запропонують одразу дві великі новини. Франківські актори готують прем’єру вистави та новий сценійчний майданчик.

Про це повідомили у пресслужбі театру, інформує Ратуша.

26 та 27 листопада відбудеться премʼєра у жанрі метаморфози душі «Лісова пісня на полі крові» — за драматичними творами геніальної Лесі Українки.

Також анонсовано відкриття нового, шостого, сценічного майданчика «сцена-межа», де і глядачі, і персонажі — що дуже символічно сьогодні — сидітимуть за одним столом.

“«Лісова пісня на полі крові» — постановка про велику любов, яку неможливо осягнути – любов земну і любов небесну, котрі виходять з одного джерела; про страшну зраду – зраду собі справжньому і зраду своєму Вчителю…” – йдеться у повідомленні.

Режисура, сценічне рішення – н. а. України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростиислав Держипільський.

Виконавці: заслужена артистка України Ірма Вітовська, заслужена артистка України Наталія Половинка, заслужений артист України Олексій Гнатковський, заслужена артистка України Надія Левченко, Олег Панас, Інна Бевза, Іван Бліндар, Лілія Абрам’юк, Любомир Валівоць.

Квитки онлайн: http://www.dramteatr.if.ua/ та у касі театру.

Категорії
Культура
Новини
Loading...