В енергосистемі зберігається дефіцит, обленерго отримали ліміти – Укренерго

У понеділок, 5 грудня, в енергосистемі України зберігається дефіцит електроенергії, ситуація залишається складною. Про це повідомляє пресслужба Укренерго. Враховуючи дефіцит, регулятор довів всім обленерго ліміти...

У понеділок, 5 грудня, в енергосистемі України зберігається дефіцит електроенергії, ситуація залишається складною.

Про це повідомляє пресслужба Укренерго.

Враховуючи дефіцит, регулятор довів всім обленерго ліміти добового споживання. У разі недотримання цих лімітів можуть застосовуватись аварійні відключення. 

В компанії зауважили, що протягом вихідних, завдяки збільшенню потужності АЕС та традиційному для суботи-неділі зниженню споживання, вдалося застосовувати мінімальний обсяг аварійних відключень. 


“На ранок понеділка, диспетчерський центр “Укренерго” фіксує зростання обсягів споживання електроенергії. Це пов’язано як із початком робочого тижня, так і з відчутним зниженням температури майже по всій країні”, – додали в Укренерго.

Регулятор нагадав, що внаслідок російських ракетних ударів енергосистема країни зазнала суттєвих уражень. Ремонтні бригади “Укренерго” разом із колегами з обленерго та компаній-виробників цілодобово працюють на відновленням пошкодженого обстрілами обладнання.

Категорії
Новини
Новини
Loading...