Як буде здійснюватися нарахування за спожиту теплову енергію на Прикарпатті

Багатьох цікавить питання, щодо нарахування оплати за спожиту теплову енергію за листопад 2022 р. Пише Голос-Інфо. Подача теплоносія з початком опалювального сезону, окрім із типовими...

Багатьох цікавить питання, щодо нарахування оплати за спожиту теплову енергію за листопад 2022 р.

Пише Голос-Інфо.

Подача теплоносія з початком опалювального сезону, окрім із типовими проблемами, пов’язаними із розповітренням стояків багатоквартирних житлових будинків, цьогоріч зіткнулася із проблемою відключення електричної енергії через воєнні дії ворога.

Ряд котелень залишалися вимкненими від електропостачання, як і житлові будинки, і подача теплоносія призупинялася через знеструмлення напірних подаючих насосів та регулюючої автоматики теплогенеруючих об’єктів.

Ігор Угриновський відповів на питання як в такій ситуації буде здійснюватися нарахування за спожиту теплову енергію: У більшості житлових будинків обласного центру встановлено прилади обліку теплової енергії. Саме за показниками теплових лічильників, зазвичай, відбувається нарахування за спожиту теплову енергію мешканцями окремого багатоквартирного житлового будинку. Адже прилад фіксує фактичне тепло, що надійшло до приміщень житлового будинку.

У будинках, де відсутні прилади обліку теплової енергії нарахування за спожите тепло відбувається, враховуючи теплове навантаження житлового будинку.

У разі зафіксованого періоду знеструмлення котелень і, таким чином, відсутності подачі теплоносія до житлових будинків, нарахування буде відповідно скориговане.

У разі заповітрення стояків і утворення повітряних корків порушується циркуляція теплоносія і, як наслідок, відсутність тепла в оселях чи суттєвий недогрів. На підставі доповідних майстрів теплових районів і підтверджених звернень до аварійних служб ДМП «ІФТКЕ» та міста, відбувається коригування нарахування теплової енергії в бік зменшення.

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...