Олег Псюк зустрівся із дітьми загиблих Героїв і анонсував концерт у Калуші після війни.ФОТО,ВІДЕО

Юні калушани, в яких війна так рано забрала батьків, зустрілися з фронтменом «Каlush Orchestra», переможцем «Євробачення-2022», Олегом Псюком. Маленькі калушани отримали у подарунок популярні...

Юні калушани, в яких війна так рано забрала батьків, зустрілися з фронтменом «Каlush Orchestra», переможцем «Євробачення-2022», Олегом Псюком.

Маленькі калушани отримали у подарунок популярні рожеві панамки з автографом та фото з улюбленим виконавцем.

У коментарі «Вікнам» Олег Псюк зазначив, що відкритий до спілкування з прихильниками, а для калушан, звісно, — «найперша привілея». Після війни планує концерт у рідному місті. Наразі ж «Каlush Orchestra» їдуть в тур на підтримку ЗСУ.

«Для Калуша — найперша привілея, само собою. Там, де ми буваємо на наших сольних концертах, фотографуються всі, скільки людей би не було. Концерт після війни (у Калуші. — Авт.) — це точно. Бо зараз масові заходи не проводяться. Їдемо в тур збирати кошти для України. За 2022 рік ми зібрали 60 млн гривень. В 2023 році хочемо побити наш рекорд. Надіємося, вийде».

Олег Псюк наголосив, що зараз всім потрібно бути єдиними, триматися нашої культури та просто бути людьми.

Олег Псюк підписав банер із “Kalush Orchestra” в концертному залі Калуша

Присутній на зустрічі міський голова Андрій Найда зазначив, що піснею можна врятувати багато життів. А через 100 років завдяки пісні «Стефанія», як колись за «Щедриком», українців будуть ідентифікувати як націю. Очільник Калуської громади висловив подяку музикантку за велику волонтерську роботу.

Усі діти, які втратили на війні батьків-захисників України, сфотографувалися з кумиром й отримали автограф та фірмову рожеву панамку, а від провідної агрокомпанії краю «Ґудвеллі Україна» — солодкі подарунки.

Діти отримали від виконавця фірмові панамки, а учасниці “Фламінго” — виконали під “Стефанію” танець

Як повідомили в управлінні соцзахисту Калуської міської ради, в громаді проживають 35 дітей загиблих воїнів та зниклих безвісти. Члени родини загиблого мають право на допомогу в розмірі 100 тис. гривень, зниклих безвісти — 50 тис. гривень.

Наразі 32 родини отримали допомогу з міського бюджету у зв’язку із загибеллю військового (по 100 тис. гривень), 8 осіб — у зв’язку зі зникненням безвісти (по 50 тис. гривень) і двоє осіб — у зв’язку зі смертю (захворюванням) військовослужбовця — по 50 тис. гривень.

Учасник зразкового театру танцю «Фламінго» Анатолій приніс на зустріч картину сестри під назвою «Stand with Ukraine».

Картину «Stand with Ukraine» з автографом Олега Псюка иставлять на аукціон

Каже, що сестра професійно малюванням не займається, а ідея взагалі виникла спонтанно. Роботу з автографом планують виставити на аукціон, а виручені кошти — спрямувати на ЗСУ.

Категорії
Прикарпаття
Новини
Loading...