Олег Псюк особисто привітав калушан з відкриттям нового офісу від blago developer

У вівторок, 17 січня, відбулося святкове відкриття офісу blago developer у місті Калуш. Провідна інвестиційно-девелоперська компанія динамічно розвивається та виходить за межі Івано-Франківська. Нещодавно делевопер презентував відділ продажу...

У вівторок, 17 січня, відбулося святкове відкриття офісу blago developer у місті Калуш.

Провідна інвестиційно-девелоперська компанія динамічно розвивається та виходить за межі Івано-Франківська. Нещодавно делевопер презентував відділ продажу у Коломиї. А вже цього тижня жителі Калуша дізналися про відкриття офісу blago і в їхньому місті.

За словами представників девелопера, розширення компанії дозволяє надавати якісні консультації жителям районів без необхідності їхати безпосередньо у Франківськ. Це суттєво економить час та дуже зручно для потенційних покупців. До того ж у новому офісі працюватимуть досвідчені фахівці, тож калушани зможуть на місці ознайомлювався з пропозиціями забудовника і дізнаватися про нові акції. А у випадку вибору омріяної квартири здійснювати її бронювання без жодних оплат і оформлень.

«Відкриття офісу в місті Калуш робить послуги blago developer ще доступнішими для мешканців усього району. Через блекаут і повітряні тривоги клієнти часто змушені переносити візит до нас, а це створює дискомфорт та робить процес вибору квартири мрії менш приємним. Ми усунули ці труднощі, щоб покупці були задоволеними» – прокоментували менеджери компанії.

Подія стала справжньою сенсацією та зібрала багато глядачів. Адже на свято приїхав сам соліст гурту Kalush Orchestra. Попри напружений концертний графік, співак знайшов час, щоб завітати в рідне місто і привітатися з одномістянами.

Офіс blago developer у місті Калуш працює за адресою:

пр-т Лесі України, 19

Отримати консультацію та обрати квартиру можна у такий час:

Пн.-Пт.: 9:00-18:00

Сб.: 10:00-16:00

Дізнавайтеся більше на сайті:

https://blagodeveloper.com/

Категорії
Прикарпаття
Новини
Loading...