Скандал в Міноборони через закупівлю продуктів військовим: у НАБУ розкрили подробиці

Слідство перевіряє закупівлі Міністерства оборони України на понад 10 млрд гривень. Національне антикорупційне бюро України ще до розголосу в засобах масової інфомрації розпочало розслідування...

Слідство перевіряє закупівлі Міністерства оборони України на понад 10 млрд гривень.

Національне антикорупційне бюро України ще до розголосу в засобах масової інфомрації розпочало розслідування щодо того, що Міноборони закуповує продукти для військових за нібито завищеними цінами.

Попередня правова кваліфікація – ч. 5 ст. 191 Кримінального Кодексу України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), про це повідомляє прес-служба НАБУ у Facebook.

“З огляду на резонансні публікації у ЗМІ про можливі зловживання Міноборони при закупівлі продуктів харчування для військових, повідомляємо, що викладена інформація відома НАБУ і CАП, вона досліджується в межах кримінального провадження, розпочатого за власними напрацюваннями, до оприлюднення в медіа”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, з-поміж іншого, слідство перевіряє закупівлі на понад 13 млрд грн. Розслідування триває. Інші деталі становлять таємницю слідства.

Категорії
Новини
Новини
Loading...