Заступник міністра оборони подав у відставку через скандал із закупівлею харчів

Про це повідомляє УП з посиланням на Міноборони. В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного...

Про це повідомляє УП з посиланням на Міноборони.

В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ, попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення Збройних Сил України внаслідок кампанії звинувачень, пов’язаних з закупкою послуг харчування. Міністр оборони підтримав прохання Шаповалова щодо його звільнення з посади заступника.

Повідомляється, що міністр оборони Олексій Резніков уже звернувся з відповідним поданням до Кабміну.

У Міноборони зазначили, що Шаповалов працював “з максимальною відповідальністю” і “незважаючи на шалений опір”, зміг “не тільки налагодити поточну роботу у критичних умовах війни, коли армія збільшилася у рази”, а й “реалізувати низку реформ”.

Серед яких, зокрема відомство називає демонополізацію послуги харчування ЗСУ, знищення монополії у секторі забезпечення паливо-мастильними матеріалами, створення “запасу міцності” з чверті мільйона бронежилетів та понад 150 тисяч шоломів, а також форми та інших предметів речового забезпечення солдатів.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...