Після “яєчного” скандалу Резніков анонсував кадрові зміни в Міноборони

Міністр оборони Олексій Резніков подав документи на погодження кандидатур на посади своїх заступників. Джерело: Резніков у Facebook Пряма мова: “З важливого. Хочу поінформувати про...

Міністр оборони Олексій Резніков подав документи на погодження кандидатур на посади своїх заступників.

Джерело: Резніков у Facebook

Пряма мова: “З важливого. Хочу поінформувати про низку актуальних рішень, які стосуються кадрового та структурного оновлення Міністерства оборони для підвищення ефективності роботи.

Будуть нові заступники міністра. Відповідні документи на погодження я вже подав”.

Деталі: Кількість ймовірних заступників та прізвища Резніков не називає.

За даними джерел УП, цими кандидатурами є волонтер, громадський діяч, засновник благодійного фонду “Повернись живим” Віталій Дейнега та народний депутат  V, VI та VII скликань, експосол у Канаді Андрій Шевченко.

Що передувало: На тлі скандалу із закупівлями продуктів харчування для українських військових за завищеними цінами подав у відставку заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов.

Шаповалову було оголошено підозру, суд заарештував його на 2 місяці і визначив альтернативу застави в сумі 402 мільйони 600 тисяч гривень.

Довідково: Перший заступник міністра, заступники міністра призначаються на посади та звільняються з посад Кабінетом міністрів за поданням прем’єр-міністра згідно з пропозиціями відповідного міністра.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...