Україна повернула з полону ще 100 військових: серед них 63 воїни Азовсталі. ВІДЕО

Також з російської неволі повернувся і один цивільний. Україна повернула з полону 100 військових і одну цивільну особу. Як повідомляє голова ОП Андрій Єрмак,...

Також з російської неволі повернувся і один цивільний.

Україна повернула з полону 100 військових і одну цивільну особу. Як повідомляє голова ОП Андрій Єрмак, 94 воїна захищали Маріуполь, а 64 з них билися на Азовсталі.

“Серед звільнених бійців – нацгвардійці, прикордонники та військові ЗСУ. 94 з них – оборонці Маріуполя, включно з 63 воїнами з “Азовсталі”. Їх так довго чекали рідні”, – йдеться в повідомленні Єрмака в Telegram.

Голова ОП зауважив, що велика кількість звільнених героїв отримала поранення різного типу тяжкості. Також Єрмак додав, що відповідні організації продовжують працювати над поверненням решти військовополонених з російської неволі.

Як повідомляє Міністерство оборони Російської Федерації, обмін відбувся у форматі 101 на 101. Російська сторона отримала 101-го військовослужбовця, яких літаком відправили до Москви.

Окрім цього, російське Міноборони виступило з різкою заявою щодо стану полонених окупантів:

“У результаті переговорного процесу з підконтрольної київському режиму території повернуто 101 російського військовослужбовця, яким у полоні загрожувала смертельна небезпека. Всім звільненим надається необхідна медична та психологічна допомога”, – йдеться у повідомленні РФ.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...