Міськрада планує збільшити статутний капітал Теплокомуненерго на 82 млн грн

Міська рада Івано-Франківська на наступній сесії 10 березня планує збільшити статутний капітал державного міського підприємства “Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Відповідний  проєкт рішення опублікований на сайті міськради. Планується...

Міська рада Івано-Франківська на наступній сесії 10 березня планує збільшити статутний капітал державного міського підприємства “Івано-Франківськтеплокомуненерго”. Відповідний  проєкт рішення опублікований на сайті міськради.

Планується збільшити статутний капітал Івано-Франківськтеплокомуненерго на 82 млн грн та встановити його в розмірі 347 млн грн.

Також депутати розглянуть звіт Івано-Франківськтеплокомуненерго про використання коштів, внесених до статутного капіталу у 2022 році.

Минулого року статутник підприємства збільшили на 24,23 млн грн. Більше як половину з них – 13,6 млн грн – Івано-Франківськтеплокомуненерго витратило на обслуговування кредиту ЄБРР; 3 млн грн – на придбання генераторів; по 1 млн грн – на водо- та газопостачання.

Міськрада залиє в статутник Теплокомуненерго 82 млн грн 1

Нагадаємо, Івано-Франківськтеплокомуненерго обслуговує всі котельні в місті, окрім котельні на вул. Індустріальна, 34. Для будинків, що підключені до цієї котельні, виробляє теплову енергію ТОВ “Івано-Франківськ теплогенерація”, а постачає – ТОВ “Івано-Франківськтеплоенерго”. До наступного опалювального сезону всіх абонентів, що підключені до цієї котельні, планують перевести на індивідуальне опалення.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...