РФ готує масштабну провокацію на кордоні України і Білорусі, туди їде Соловйов – ГУР

Ймовірно, окупанти хочуть зруйнувати об’єкти інфраструктури із жертвами серед мирного населення. Російські окупанти планують масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні. Організацію висвітлення подій доручено пропагандисту...

Ймовірно, окупанти хочуть зруйнувати об’єкти інфраструктури із жертвами серед мирного населення.

Російські окупанти планують масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні. Організацію висвітлення подій доручено пропагандисту Володимиру Соловйову.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, для детального висвітлення провокації в Білорусь має прибути головний російський пропагандист Соловйов. 11 березня планується організація теле-радіомоста та пряма трансляція з місця подій для пропагандистських ЗМІ в РФ.

“Для цього на територію Білорусі прибувають кілька груп росіян. Імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення. Мета провокації – створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі збройних сил країни у війні на боці РФ”, – повідомляє ГУР.

В українській розвідці наголосили, що Україна не проводить жодних бойових операцій на території Білорусі.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...