Зеленський у День добровольця: Україна вдячна кожному, хто відчув, що час стати воїном. ФОТО

Президент наголосив, що у минулому це були люди різних професій та з різними історіями, зараз – героїчні воїни, а у майбутньому вони стануть українськими...

Президент наголосив, що у минулому це були люди різних професій та з різними історіями, зараз – героїчні воїни, а у майбутньому вони стануть українськими переможцями.

Президент України Володимир Зеленський у День добровольця наголошує, що Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном.

Відповідне привітання у День українського добровольця Зеленський оприлюднив у Telegram.

“У минулому – люди різних професій із різним життєвим шляхом та історією. Зараз – героїчні воїни. І обов’язково настане час – стануть українськими переможцями. Українські добровольці, які за покликом серця стали на захист незалежності нашої держави і гідно боронять Україну разом з усіма бійцями наших сил оборони та безпеки”, – зазначив він.

Президент привітав добровольців / t.me/V_Zelenskiy_official

Президент наголосив, що Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном.

“Україна пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу. Слава українським добровольцям! Слава Україні”, – підсумував Зеленський.

t.me/V_Zelenskiy_official
Президент показав кадри з добровольцями у їхнє свято / t.me/V_Zelenskiy_official
Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...