Запоріжжя струсонула серія вибухів, під вогнем РФ – житлові будинки

Місцеві пабліки повідомляють, що вибухи струсонули регіон одразу після оголошення повітряної тривоги. У Запоріжжі в середу, 22 березня, після оголошення повітряної тривоги пролунали вибухи....

Місцеві пабліки повідомляють, що вибухи струсонули регіон одразу після оголошення повітряної тривоги.

У Запоріжжі в середу, 22 березня, після оголошення повітряної тривоги пролунали вибухи. Наразі деталей того, що це було, – “приліт” чи робота ППО – немає.

Як свідчить мапа повітряних тривог alerts.in.ua, наразі сирени виють лише у Запорізькій області, по решті регіонів після 11:00 було оголошено відбій повітряної тривоги.

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв написав:

“Терміново! Йдіть до найближчих до вас укриттів та перебувайте там!”.

Кореспонденти “Суспільного” повідомляють, що у Запоріжжі пролунав один вибух. Після 11:31 з’явилася інформація від місцевих тг-каналів, що місто струсонула нова серія вибухів.

У Запорізькій ОВА закликали зберігати інформаційну тишу, не розповсюджувати фото- та відеоматеріали – надмірна інформаційна увага шкодить Силам оборони України.

Оновлено 11:55.  Під ворожим вогнем — житлові будинки та острів Хортиця, повідомляють в ОП. 

Оновлено 12:45. Як повідомили у Запорізькій ОВА, атака Росії на Запоріжжя продовжується. Ворог не полишає мети залякати мирне населення багатотисячного міста.

Кадри наслідків удару росіян по місту публікує “Суспільне”, там ракета влучила у житловий будинок. Інформації про жертв та постраждалих на цей час немає.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...