Прикарпатська поліція купила Toyota Land Cruiser Prado за 1,8 млн грн

Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області 21 березня підписало договір на купівлю нового автомобіля спеціалізованого призначення на базі Toyota Land Cruiser Prado 150 вартістю 1,8 млн грн. У...

Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області 21 березня підписало договір на купівлю нового автомобіля спеціалізованого призначення на базі Toyota Land Cruiser Prado 150 вартістю 1,8 млн грн.

У техзавданні не вказано, в чому саме полягає «спеціальне призначення», оскільки ніякого додаткового обладнання не вимагалось, пише Ратуша.

У документі прописані характеристики чотирилітрового, бензинового Prado 150. Салон оздоблений перфорованою комбінованою шкірою, передбачений навіть холодильник в передньому підлокітнику, який, як повідомили нам в салоні, є в одній із двох найдорожчих комплектацій, яка називається Prestige+. Так само як і cистеми стабілізації положення кузова, моніторингу «сліпих» зон та інше, які замовила поліція.

Щоправда, в одному з салонів нам запропонували придбати авто в такій комплектації значно дорожче. Як пояснив представник переможця закупівлі ТОВ «Автосаміт ЛТД», проданий автомобіль виготовлений у 2022 році, а ціни на авто випуску поточного року є вищими. Крім того, до вартості не входить ПДВ, згідно із рамковою угодою між урядом України та Комісією Європейських Співтовариств.

Закупівлю цієї автівки здійснили за грантові кошти в рамках проєкту «Регіональне співробітництво з питань запобігання та боротьби з транскордонною злочинністю між Румунією-Україною – SAGA», що фінансується Європейським Союзом. У поліції наразі не змогли повідомити, хто саме  користуватиметься Toyota Land Cruiser Prado 150.

ТОВ «Автосаміт ЛТД» було єдиним учасником закупівлі із пропозицією на 500 грн дешевше очікуваної вартості. Кінцевим бенефіціарним власником компанії є екс-нардеп Таріел Васадзе. За даними Clarity, загалом вона отримала замовлень на понад 70 млн грн із 2016 року.

Категорії
Новини
Новини
Loading...