Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного

Учениця 2-Г класу Івано-Франківського ліцею Анна Шахова отримала одну з найвищих нагород від українського воєначальника, генерала, Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Навчаючись на...

Учениця 2-Г класу Івано-Франківського ліцею Анна Шахова отримала одну з найвищих нагород від українського воєначальника, генерала, Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Навчаючись на сімейній формі за кордоном, дівчинка Аня мріяла про повернення в Україну і старанно виконувала всі завдання класного керівника, повідомляє Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.Тож сумлінно виконуючи і це завдання, вона з натхненням писала листа особливому адресату – Валерію Залужному.

Мама дівчинки відправила цього листа в Україну бабусі та дідусю, які, прочитавши його, надіслали його адресату. І Він його отримав. Щирі слова подяки та патріотизм дівчинки вразили Головнокомандувача ЗСУ.Тож сьогодні до Івано-Франківського ліцею завітав начальник Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук для вручення однієї з найвищих нагород від українського воєначальника, Генерала, Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного учениці 2-Г класу Анні Шаховій за високий патріотизм та підтримку Збройних Сил України.

Категорії
Новини
Новини
Loading...