Бізнес долучається до наближення перемоги: компанія blago і БО «Благодійний Фонд «Вірні» підписали меморандум про співпрацю

Компанія blago та об’єднання волонтерів домовилися про довготривале співробітництво заради підтримки українських захисників та тих, хто її потребує в цей непростий для країни час....

Компанія blago та об’єднання волонтерів домовилися про довготривале співробітництво заради підтримки українських захисників та тих, хто її потребує в цей непростий для країни час.

Меморандум регламентує співробітництво у 4 стратегічних напрямах: гуманітарна допомога постраждалим, медичне забезпечення постраждалих і закладів, підтримка у відбудові зруйнованих міст і сіл та забезпечення потреб ЗСУ.

Компанія blago підтримує українських захисників з перших днів війни і початок співпраці з БФ «Благодійний Фонд «Вірні» стане ще одним важливим етапом, що допоможе об’єднати зусилля бізнесу та волонтерів заради майбутнього нашої країни.

«Це початок тривалої спільної роботи заради миру в Україні, допомоги ЗСУ та в подальшому швидкого відновлення регіонів, які постраждали від агресора. Віримо, що разом ми зробимо ще більше добрих справ», – прокоментували в компанії blago.

Категорії
ТОП
Новини
Loading...