Майстер-класи, руханки та ігри: іванофранківців запрошують відзначати День захисту дітей

В Івано-Франківську з нагоди Дня захисту дітей підготували низку заходів. Про це в ефірі радіо “Західний Полюс” розповів міський голова – Руслан Марцінків, передає...

В Івано-Франківську з нагоди Дня захисту дітей підготували низку заходів.

Про це в ефірі радіо “Західний Полюс” розповів міський голова – Руслан Марцінків, передає Фіртка.

Так, у фортечній галереї «Бастіон» буде «Територія дитинства».

З 12:00 до 15:00 год в програмі майстер-класи, ігри, аніматори, солодощі, казка, флешмоб, фотозони та багато цікавого для маленьких гостей. Вхід вільний.

О 14.00 в Міському парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка буде конкурсно-патріотична програма «Ми майбутнє твоє, Україно!»

«Парк дитячого періоду» З 14:00 по 17:00 год в Просторі інноваційних Креацій «Палац» (вул. Шпитальна, 3) для дітей будуть ігри, майстер-класи, руханки та гарний концерт.

О 16.00 в актовій залі Прикарпатського національного університету буде концерт. Виступлять відомі виконавці: Дмитро Волканов (автор відомого хіта «Я намалюю на папері щасливу дитину»), Артем Паучек (фіналіст «Голосу країни»), гурт «Будьмо» та Христина Дарвай.

Також о 16:00 на Вічевому майдані учні мистецьких шкіл Івано-Франківської міської територіальної громади виступатимуть до відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

“У дітей має бути дитинство, тому важливо, щоб вони мали активності. Також ми готуємо ряд заходів влітку. Це й літні школи та оздоровлення.

Дякую міжнародним партнерам, які погодились взяти близько 300 дітей на літнє оздоровлення за кордоном”, – сказав Марцінків.

Категорії
Дозвілля
Новини
Loading...