Команда Івано-Франківщини виборола золоту медаль на чемпіонаті України зі стрільби кульової

Прикарпатські спортсмени вкотре гучно про себе заявили на загальноукраїнському та міжнародному рівнях. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА. Влучні постріли юнаків принесли команді Івано-Франківщини...

Прикарпатські спортсмени вкотре гучно про себе заявили на загальноукраїнському та міжнародному рівнях.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА.

Влучні постріли юнаків принесли команді Івано-Франківщини золоту медаль на чемпіонаті України зі стрільби кульової, який цими днями приймав Львів.
Йдеться про командну вправу ГП-12 (пневматична гвинтівка рухома мішень 10 м), де найкращими стали вихованці Рогатинських спортивних шкіл – Денис Мартиненко, Михайло Дутка та Максим Новальківських.

Відзначились й наші борчині на чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби, що триває в Іспанії.
Прикарпатська спортсменка Юлія ПАХНЮК у ваговій категорії 59 кг здобула бронзу. Її землячка Ірина Заблоцька позмагається за “золото”.
Боротиметься у фіналі також Аліна Філіпович з Калуша. У ваговій категорії 57 кг вона виграла у представниць Швеції та Туреччини з блискавичними рахунками 10:0 та 11:0. А за вихід до фіналу перемогла борчиню з Азербайджану (11:0).