72% франківців задоволені роботою Руслана Марцінківа – опитування

Роботою міського голови Руслана Марцінківа задоволені 72% мешканців Івано-Франківської громади. Про це свідчить опитування, проведене групою “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту. Згідно з...

Роботою міського голови Руслана Марцінківа задоволені 72% мешканців Івано-Франківської громади.

Про це свідчить опитування, проведене групою “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту.

Згідно з опитуванням, Руслан Марцінків користується повною довірою 38% місцевих жителів, ще 34% “швидше схвалюють” його діяльність, “швидше не схвалюють” 12%,  зовсім не схвалюють – 10%, не змогли відповісти на це питання – 6% опитаних.

Свіже опитування провели серед 16 800 респондентів у 21 місті України. Як стверджують замовники, воно “є одним із найбільш повних зрізів громадської думки в Україні”. Жителям регіонів ставили масу питань щодо оцінки поточної ситуації, перспектив, роботи місцевої влади та самоврядування.

” Нове опитування громадської думки Міжнародного республіканського інституту показало, що переважна більшість населення вірить у краще майбутнє, позитивно оцінює якість послуг, що надаються місцевою владою, і планує залишатися у своїх містах під час війни з Росією та після її завершення”, — констатували в МРІ.

Категорії
Політика
Новини
Loading...