Перевірили ринки, магазини, кіоски: на Прикарпатті вилучили підакцизної продукції на суму близько двох мільйонів гривень.

Прикарпатські правоохоронці вилучили підакцизної продукції на суму близько двох мільйонів гривень. Про це Фіртці повідомили в поліції області. Нагадаємо, операція «Акциз» розпочалася 19 травня...

Прикарпатські правоохоронці вилучили підакцизної продукції на суму близько двох мільйонів гривень.

Про це Фіртці повідомили в поліції області.

Нагадаємо, операція «Акциз» розпочалася 19 травня поточного року. ЇЇ основна мета – припинити нелегальне розповсюдження підакцизної продукції без сплати податків.

До цієї роботи залучені дільничні офіцери поліції, поліцейські офіцери громад, працівники груп реагування патрульної поліції, а також інспектори сектору ювенальної превенції. Відтак, загалом від початку відпрацювання, співробітниками поліції перевірено понад 5 тисяч об’єктів роздрібної торгівлі: ринки, магазини, кіоски, місця стихійної торгівлі. Разом з тим, на порушників поліцейські склали 213 адміністративних протоколів. З них 134 – за статтею 156 КУпАП (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) та 79 – за статтею 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності), тобто торгівля без відповідних ліцензій та дозволів.

У результаті рейдів працівники поліції вилучили нелегального товару на суму понад 1 мільйон 800 тисяч гривень.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...