Знайшли у Києві: правоохоронці спіймали колишнього одеського воєнкома Борисова

Фігурант гучних справ намагався втекти від слідства та використовував елементи конспірації. У столиці України знайшли та затримали колишнього одеського воєнкома Євгена Борисова, якому нещодавно...

Фігурант гучних справ намагався втекти від слідства та використовував елементи конспірації.

У столиці України знайшли та затримали колишнього одеського воєнкома Євгена Борисова, якому нещодавно оголосили підозру. Як повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань, затримали колишнього начальника Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

“В суботу йому оголосили про підозру у незаконному збагаченні на сотні мільйонів гривень та в умисному ухиленні від несення служби. Колишній посадовець намагався втекти від слідства, при цьому він використовував елементи конспірації – змінював номери телефонів, автомобілів тощо, місце розташування”, – розповіли у бюро.

Зазначається, що два дні тривали активні пошуки та в результаті комплексних оперативно-слідчих заходів чоловіка знайшли та затримали у Києві.

“Враховуючи намагання колишнього воєнкома сховатися від правосуддя, працівники ДБР проситимуть суд залишити його під вартою без можливості внесення застави”, – наголошують у ДБР.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...