Франківців запрошують на благодійний забіг у вишиванках на День Незалежності

24 серпня в Івано-Франківську відбудеться благодійний забіг Вишиванка IF RUN на підтримку прикарпатських військових. Дорослі бігуни змагатимуться на дистанціях 3 та 9 км, діти...

24 серпня в Івано-Франківську відбудеться благодійний забіг Вишиванка IF RUN на підтримку прикарпатських військових.

Дорослі бігуни змагатимуться на дистанціях 3 та 9 км, діти — на дистанціях 50, 100 та 200 метрів. Окрім цього, учасники зможуть спробувати сили у скандинавській ході на дистанції 3 км. 

Незмінними організаторами та ініціаторами заходу є Біговий клуб Нелі Непорадної, за сприяння Івано-Франківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

«Це п’ятий забіг Вишиванка IF RUN, який ми проводимо на День Незалежності. Уже вдруге усі зібрані кошти ми перерахуємо на Координаційний центр #SaveUkraineNow(SUN). Наша ціль — 150 тисяч гривень на придбання дронів для прикарпатських підрозділів, — розповідає організаторка та відома бігунка Неля Непорадна. — Це чудовий спосіб підтримати наші традиції та  допомогти військовим». 

Цього року усі учасники отримають стартовий номер, медаль фінішера та солодкі подарунки від партнерів — морозиво від City Cafe 0342, яблучні чіпси Newton’s та енергетичні батончики від Бренду Бандерівський. Учасникам платних дистанцій подарують тематичні футболки-вишиванки. 

Також перед стартом батьки зможуть придбати футболки-вишиванки для діток. 

Маршрут Вишиванка IF RUN проходитиме навколо міського озера. Спортсмени стартуватимуть від станції прокату човнів. 

Ціна участі у дистанціях до 19.08 — 700 грн, опісля — 750 грн. За словами організаторів, усі дитячі забіги будуть безплатними. Зареєструватися на участь у вишиваному забігу та дізнатися деталі можна за посиланням.

Категорії
ДозвілляЖиття
Новини
Loading...