Традиційна перевірка: акцент на укриття

Черговий вівторок, а отже чергова велоінспекція. Цього разу міський голова Руслан Марцінків зі своїми заступниками та комунальниками вирушили у село Микитинці Івано-Франківської громади. Від...

Черговий вівторок, а отже чергова велоінспекція.

Цього разу міський голова Руслан Марцінків зі своїми заступниками та комунальниками вирушили у село Микитинці Івано-Франківської громади. Від Білого будинку через вулицю Незалежності і до самих Микитинців голова зупинявся кілька разів, щоби по дорозі ще дати доручення комунальникам. Десь вирівняти бруківку, покосити траву, а десь вирівняти дорожнє покриття. У селі по новій дорозі велоінспекція дісталася Микитинецького ліцею. Навчальний заклад тут досить великий, укриття, на подив – ще більше. Готове прийняти до 800 осіб, при тому, що навчаються тут до пів тисячі школярів. 

«У минулому навчальному році наш заклад у повному обсязі здійснював освітній процес, жодного дня ми не працювали дистанційно. Це все було завдяки тому, що в нас укриття функціонує і в належному стані. Зараз ми його вдосконалюємо, робимо в самому укритті кабінет охорони праці. Дуже багато роботи зроблено за минулий навчальний рік», – розповідає директор Микитинецького ліцею Роман Хромей.

У випадку небезпеки, запевнив директор закладу, до шкільного сховища зможуть прийти також мешканці Микитинців. Місця, питної води та речей найпершої потреби для тимчасового перебування в укритті вистачить. 

«З першого вересня починаємо освітній процес в ліцеї Микитинецькому, який має доволі гарне укриття на близько 800 учнів. Поруч знаходиться дитячий садочок, де теж обладнане гарне укриття. Садок розпочне свою роботу 1 вересня, налічує близько 140 дітей. І не забуваємо, що з 1 вересня також відкриваються дві додаткові групи, які ми відкрили на вулиці Декабристів. На першому поверсі. Вони також запрацюють, вже набрали всіх бажаючих діток з того мікрорайону і це доповнить існуючий садочок «Янголятко»», – каже заступниця міського голови, директорка Департаменту освіти Вікторія Дротянко.

У цьому мікрорайоні все готове до очного навчання з 1 вересня, запевнила Вікторія Дротянко. А тому Микитинецькі ліцей та садок вчасно та без перешкод розпочнуть свою роботу з 1 вересня у режимі офлайн. Далі, від центру Микитинців велоінспекція вирушила попри приватні будинки до дамби. Мешканці віддавна скаржились, що вона у незадовільному стані. Перебуваючи на місці, Руслан Марцінків підтвердив, на дамбі необхідно якнайшвидше розпочинати протиаварійні роботи. 

«Цього разу – це Микитинці, вулиця колишніх вже Українських Декабристів В садочку, в школі в принципі хороші укриття. Є можливість забезпечити школу і дитячий садочок. Тому я загалом задоволений, але в селі ще одна проблема – це дамба. Вона в досить проблематичному стані. Тому доведеться робити протиаварійні роботи терміново. І просто подивилися ще благоустрій села, поспілкувалися з людьми. Тому продовжуємо наші велоінспекції», – резюмував Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Нагадаємо, щовівторка о 7 ранку міський голова Руслан Марцінків, його заступники та комунальники виїжджають на велосипедах на вулиці Івано-Франківська, щоби швидко та мобільно відвідувати щораз різні мікрорайони нашої громади. Побачити недоліки у благоустрої та якнайшвидше їх ліквідувати. 

Категорії
Місто
Новини
Loading...