ФК “Прикарпаття” прокоментував розслідування ДБР щодо фіктивної військової служби

У “МФК Прикарпаття” зробили офіційну заяву на повідомлення ДБР щодо фіктивного зарахування на військову службу родичів посадовців та футболістів. Про це йдеться на сторінці...

У “МФК Прикарпаття” зробили офіційну заяву на повідомлення ДБР щодо фіктивного зарахування на військову службу родичів посадовців та футболістів.

Про це йдеться на сторінці клубу.

“Так, служили і служать: ходять в наряди як футболісти, так і тренери. Ініціатива була ТЦК та СП спільно з МФК “Прикарпаття”, і про це публічно було заявлено у квітні 2022 року. 3 того часу частина була демобілізована і припинила співпрацю з клубом. Частина далі проходить службу і бере участь в житті команди “Прикарпаття-ЗСУ”. Чекаємо обʼєктивного розслідування!”, – пишуть футболісти.

Нагадаємо, спільно з Національною поліцією ДБР провело близько 30 обшуків у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки Івано-Франківської області, обласній військово-лікарській комісії, а також за місцями проживання фігурантів. У ході слідчих дій перевіряються можливі протиправні дії персоналу під час проведення мобілізації, проходження служби та протиправного отримання грошового забезпечення.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...