В Україні встановлений новий рекорд споживання електроенергії: спека підвищує ризик аварій

Надзвичайно високі температури змушують енергетиків брати все більше аварійної допомоги з європейських країн. Вчора, 28 серпня, в Україні був зафіксований новий літній рекорд споживання...

Надзвичайно високі температури змушують енергетиків брати все більше аварійної допомоги з європейських країн.

Вчора, 28 серпня, в Україні був зафіксований новий літній рекорд споживання електроенергії – вечірній максимум перевищив попередній показник 21 серпня на 1,2%. Про це пише УНІАН.

Як повідомляє прес-служба Оператора об’єднаної енергомережі НЕК “Укренерго“, це дуже високий показник, зважаючи на обмежені через ремонти можливості електростанцій з виробництва електроенергії.

“Укренерго” було вимушене для покриття попиту з 19:00 до 22:00 застосувати аварійну допомогу з енергосистеми Польщі та Румунії. Її загальний обсяг склав 1200 МВт·год”, – йдеться у повідомленні.

Аварійна допомога є останнім і найдорожчим заходом екстреного реагування для балансування енергосистеми, який не вимагає відключення споживачів.

Потужна спека, яка накрила Україну змішує громадян все більше використовувати енергоємні кондиціонери та системи охолодження, що зокрема підвищує навантаження та ризик аварій в енергосистемі. Зокрема, вчора були зафіксовані короткочасні відключення дією захисту трьох високовольтних ліній у північному, центральному та західному регіонах. Проте, знеструмлення споживачів не було, лінії працюють.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...