У Франківську змінять схему руху на одному з перехресть мікрорайону “БАМ”

Нещодавно там трапилася ДТП за участі п’яти авто. У Франківську змінять схему організації дорожнього руху на перехресті вулиць Довженка та Дорошенка. Таке рішення прийняли...

Нещодавно там трапилася ДТП за участі п’яти авто.

У Франківську змінять схему організації дорожнього руху на перехресті вулиць Довженка та Дорошенка. Таке рішення прийняли під час чергового засідання міської комісії з організації та безпеки руху, повідомив заступник міського голови Михайло Смушак, пише ПІК. 

“Прийняли рішення оперативно внести зміни в схему руху на цьому перехресті, а саме – заборонити лівий поворот з вул. Довженка на вул. Дорошенка і лівий поворот з вулиці Дорошенка на вул. Довженка”, – написав він.

За його словами, надалі будуть обстежувати потоки, роботи моделювання і впроваджувати інші зміни, які потребують затрат більше часу і коштів на реалізацію.

“Також були скарги мешканців на схему руху в районі нового світлофору біля ТЦ «Велес». Сформулювали звернення до них з вимогою скорегувати існуючу схему руху, погодити в поліції і реалізувати”, – додав пан Михайло. 

Категорії
Місто
Новини
Loading...