Маск частково передав контроль над Starlink військовим США

Це сталося після розмови з Марком Міллі та Джейком Салліваном. Американський мільярдер Ілон Маск частково передав контроль над системами Starlink військовим США. Про це...

Це сталося після розмови з Марком Міллі та Джейком Салліваном.

Американський мільярдер Ілон Маск частково передав контроль над системами Starlink військовим США.

Про це повідомив біограф бізнесмена Уолтер Айзексон в інтерв’ю газеті The Washington Post. За його словами, після відключенням Starlink у тимчасово окупованому Криму, щоб завадити українській атаці на Чорноморський флот, Маск почав побоюватися ядерної війни.

“Я розмовляв з ним під час всього цього, і одного разу пізно ввечері він сказав: “Чому я беру участь у цій війні?” Він сказав: “Я, ви знаєте, створив Starlink, щоб люди могли розслаблятися, дивитися фільми Netflix та грати у відеоігри. Я не хотів створювати щось, що могло б викликати ядерну війну”, – пригадав біограф. 

Того вечора він запитав Маска, чи не говорив він про це з радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном та головою об’єднаного комітету начальників штабів Марком Міллі. І ця розмова відбулася.

Біограф зауважив, що після цього Маск вирішив передати повний контроль над певною кількістю обладнання Starlink та послугами Starlink військовим США, щоб він більше не контролював геозони.

“Він більше не контролює умови використання”, – зазначив Айзексон.

Категорії
Новини
Новини
Loading...