Уражено штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі

Вдень 22 вересня у тимчасово окупованому Севастополі знову чути звуки вибухів. Також повідомляється, що місто атакували ракети. Про це повідомляє Цензор.НЕТ. Зазначається, що вибухи були...

Вдень 22 вересня у тимчасово окупованому Севастополі знову чути звуки вибухів. Також повідомляється, що місто атакували ракети.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що вибухи були досить сильні.

Згодом так званий “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв повідомив про ракетний удар по штабу флоту.

“По штабу флоту вороги завдали ракетного удару. Біля театру Луначарського впав уламок. Велике прохання при виявленні подібних елементів – не підходити та дзвонити у 112”, – зазначив він.

Уражено штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі 01
Уражено штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі 02
Уражено штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі 03

Тим часом, Развожаєв попереджає про можливість ще однієї атаки. 

“Можлива ще одна атака. Прохання не виїжджати у центр міста. Не виходити із будівель. Всім, хто перебуває поряд зі штабом флоту – при звуках сирени, пройти в укриття. На місці працюють працівники МНС Росії. У готовність приведено аеромобільне угруповання. Введено резервну техніку. Вогнеборці вживають усіх заходів для якнайшвидшої ліквідації загоряння”, – зазначає представник окупаційної “влади”.

Видання “Крымский ветер” публікує фото наслідків удару про штабу російського Чорноморського флоту:

Уражено штаб Чорноморського флоту РФ у Севастополі 04

За даними місцевого телеграм-каналу, понад 25 карет швидкої допомоги прямували у бік місця прильоту. Морський пасажирський транспорт у Севастополі призупинив роботу.

Станом на 14.12 окупаційна “влада” оголосила відбій ракетної та авіаційної небезпеки, втім Развожаєв все ж закликає не відвідувати центр Севастополя.

Пізніше СтратКом ЗСУ офіційно підтвердив сьогоднішнє ураження штабу командування чорноморського флоту росіян в Севастополі.

Категорії
Війна
Новини
Loading...