В Івано-Франківську триває Local Farmer Fest

Франківчан та гостей міста запрошують на Local Farmer Fest –  фестиваль українських крафтярів. Подія відбудеться 23-24 вересня поруч із міським стадіоном “Рух”. Як зазначають...

Франківчан та гостей міста запрошують на Local Farmer Fest –  фестиваль українських крафтярів. Подія відбудеться 23-24 вересня поруч із міським стадіоном “Рух”.

Як зазначають організатори фестивалюсьогодні ініціатива підтримки локального виробника має особливе значення. Це передусім синергія заради добробуту та розвитку української економіки в умовах повномасштабної війни. Local Farmer Fest – це дружній тристоронній діалог між локальним виробництвом, представниками HORECA та українським споживачем

Участь у фестивалі візьмуть близько 70 крафтярів, які привезуть із різних куточків України частинку своєї автентики – якісний крафтовий продукт, який плекають та створюють попри повномасштабну війну в Україні.

Серед учасників – виробники сирів, меду, ковбасних делікатесів, солодощів, соусів, приправ та іншої продукції.

Окрім фермерських продуктів, організатори заходу також обіцяють цікаві гастрономічні колаборації із місцевими закладами харчування. Улюблена вулична їжа від локальних закладів стане ще смачнішою, адже її готуватимуть із продуктів місцевих крафтярів.

Впродовж двох днів на відвідувачів фестивалю також чекає насичена розважальна програма –- популярний музичний хедлайнер, пізнавальні лекції, майстер-класи, перегляди фільмів.

Категорії
Дозвілля
Новини
Loading...