У франківському ЦНАПі можна буде зареєструвати вживане авто

Від жовтня у Центрі надання адміністративних послуг Івано-Франківська можна буде реєструвати не лише нові, а й вживані автівки. Про це 25 вересня під час...

Від жовтня у Центрі надання адміністративних послуг Івано-Франківська можна буде реєструвати не лише нові, а й вживані автівки.

Про це 25 вересня під час брифінгу в міській раді повідомив директор Департаменту адміністративних послуг Богдан Питель, пише Галка

З 2019 року в Івано-Франківському ЦНАПі реєстрували тільки нові автомобілі, тобто такі, що не потребували огляду експертів. Цього року Уряд вніс зміни у нормативні акти та скасував обов’язкове проведення технічного огляду, а це дало змогу запровадити в ЦНАПі послугу реєстрації Б/У автівок:

“Ми вже очікуємо у жовтні оформлення таких послуг. В лютому відповідно до розпорядження Кабінету міністрів ЦНАП міста Івано-Франківська отримав обламання, вартістю 128 тисяч гривень. Тож ми друкуємо посвідчення водія, свідоцтво про державну реєстрацію, а також безпосередньо у приміщенні ЦНАПу видаємо номерні знаки. Це буде доповнення цієї послуги, тому що багато відвідувачів цікавилися, питали коли можна буде зареєструвати вживане авто. Вже найближчим часом цей сервіс стане доступний”, — зазначив директор Івано-Франківського ЦНАПу Богдан Питель.

Він також додав, що згодом представники детальніше розкажуть про старт і специфіку цієї послуги. За його словами, перший період буде тестовий, щоб перевірити роботу системи. Через ЦНАП буде проходити як новокуплені транспортні засоби, так і обміняні або привезенні з закордону. 

Категорії
Новини
Новини
Loading...