Поліцейські зібрали речові докази на місці прориву нафтопроводу на Надвірнянщині. ФОТО

Загоряння нафтопродуктів у Надвірнянському районі: правоохоронці завершили проведення огляду місця події та призначили криміналістичні експертизи. Поліцейські ретельно фіксували місця події упродовж шести днів: збирали,...

Загоряння нафтопродуктів у Надвірнянському районі: правоохоронці завершили проведення огляду місця події та призначили криміналістичні експертизи.

Поліцейські ретельно фіксували місця події упродовж шести днів: збирали, оцінювали та перевіряли слідову інформацію та речові докази.

Фрагмент металевого, пошкодженого трубопроводу вилучено та направлено на подальше дослідження. Поліцейські встановлюють причину його руйнації. Наразі правоохоронці з’ясовують також обставини займання нафтопродуктів у водоймі. Для цього з місця події вилучено зразки продуктів горіння.

Нагадаємо, 30 вересня до правоохоронців надійшло повідомлення про пожежу нафтопродуктів уздовж притоки річки Стримба.

Було госпіталізовано 5-х людей. Невдовзі слідчі Надвірнянського районного відділу поліції розпочали досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч. 3 ст. 292 (Пошкодження об’єктів магістральних або промислових нафто-, газо-, конденсатопроводів та нафтопродуктопроводів).

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...