На Франківщині виявили грип штаму А

Грип штаму А виявили в Івано-Франківській області. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. В Україні спостерігається збільшення кількості хворих на гострі респіраторно-вірусні інфекції, які...

Грип штаму А виявили в Івано-Франківській області.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

В Україні спостерігається збільшення кількості хворих на гострі респіраторно-вірусні інфекції, які є традиційними для осінньо-зимового періоду. За попередній тиждень, з 9 по 15 жовтня, в країні зареєстрували 143 300 випадків захворювань (ГРВІ, COVID-19 та грип), що на 20 % більше, ніж тиждень тому. Серед них — 84 956 дітей віком до 17 років. Найбільше хворих у Київській, Рівненській та Житомирській областях. Найменше випадків захворювання зареєстровано у Запорізькій та Херсонській областях.

Загалом по Україні 3 330 людей потрапили до лікарень з захворюваннями на ГРВІ, грип та COVID-19. Серед пацієнтів, які потребували госпіталізації, 57 % — діти віком до 17 років. З 9 по 15 жовтня в країні зареєстровано 34 летальних випадки внаслідок COVID-19, серед людей старше 35 років. Летальних випадків внаслідок грипу — не зареєстровано. В Чернівецькій області циркулює грип типу В.

“Найдієвіша профілактика грипу – це щорічна вакцинація, яка є рекомендованою, однак не входить до переліку безоплатних вакцин. В Україні доступні дві вакцини — французького та корейського виробництва — проти грипу, які пройшли державний контроль відповідності показникам якості та продаються в аптеках. Майже 7 тисяч українців вже зробили щеплення проти грипу”,- додають у МОЗ.

Категорії
Здоров'я
Новини
Loading...