З обласного бюджету Прикарпаття на потреби Сил оборони вже виділили 110 мільйонів

На засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради депутати черговий раз поповнили дві програми військового спрямування (Програми шефської допомоги Збройним силам України і Програми забезпечення мобілізаційної...

На засіданні сесії Івано-Франківської обласної ради депутати черговий раз поповнили дві програми військового спрямування (Програми шефської допомоги Збройним силам України і Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи) майже на 20 мільйонів.

Загальна сума коштів спрямованих з обласного бюджету вже становить 110 мільйонів. Про це під час засідання сесії повідомив очільник депутатського корпусу Олександр Сич.

“Якщо врахувати передані такими ж рішеннями обласної ради на військові цілі матеріальні ресурси (автомобілі швидкої допомоги, лісоматеріали тощо), то цей показник може наближатися до 80% і більше “військового” ПДФО, яке надходить в обласний бюджет. Хочу акцентувати, що з обласного бюджету виділяємо на потреби військових найбільший відсоток в області від всіх отримувачів “військового” ПДФО. Хоча надходження до нас одне з найменших”,- акцентував голова обласної ради.

Своєю чергою начальниця департаменту фінансів ОДА Ірина Мацькевич уточнила, що зі 185 мільйонів, які поступили за 9 місяців перевиконання за рахунок зарплати військовослужбовців, на військові потреби спрямували вже 110 мільйонів. 

Як зауважив Олександр Сич, це питання розглядали в закритому режимі на бюджетній комісії.

“Коли звучали цифри, скільки на допомогу ЗСУ спрямовують громади, які найбільше отримують “військового” ПДФО, то ці цифри встидно було слухати”,- підсумував голова облради. 

Категорії
Гроші
Новини
Loading...