Як досягати успіху в кризовий час. Історія компанії blago

Останні два роки – період великих викликів для українців, української економіки та бізнесу зокрема. Для однієї з найбільших компаній західної частини України, яка будує...

Останні два роки – період великих викликів для українців, української економіки та бізнесу зокрема. Для однієї з найбільших компаній західної частини України, яка будує нерухомість, 2022 став роком прийняття сміливих ідей, диверсифікації ризиків та стратегії.

Вистояти, щоб стати ще кращими

blago – компанія з понад 20-річним досвідом на ринку нерухомості, відома великими архітектурними та соціальними проєктами, динамічними темпами розвитку. Амбітні цілі, інноваційність в ДНК та постійне масштабування вивело компанію на лідерські позиції в західній Україні. Повномасштабне вторгнення могло змінити плани команди, але цього не сталося.

«Цього літа наша компанія відзначила ще одне день народження. Але відлік ми ведемо не за кількістю років, а за показниками проробленої роботи: за площею збудованої нерухомості, кількістю зданих секцій і квартир, реалізованих та початих проєктів, за здобутими нагородами та успішно втіленими соціальними проєктами. У березні 2022 року вся команда консолідувала свої сили з ресурсами компанії та всього за один тиждень відновила роботи на усіх будівельних майданчиках. Тоді здавалося це неможливим, але зараз ми маємо результати довоєнного періоду. І продовжуємо рости далі. Будівництво комплексів не зупинилося, інвестори не припинили вкладати кошти, покупці не передумали купувати квартири, адже всі ми впевнені у нашій перемозі. Звісно, найбільша заслуга в цьому наших Героїв – Збройних Сил України. Дякуємо Вам за мужність та непереборний дух», – прокоментували в blago.

За останні два роки компанія blago не лише вистояла проти усіх кризових подій, а й вийшла на ще вищий рівень за кількістю початих та реалізованих проєктів. За словами генерального директора Романа Коржака, це результати усієї команди та титанічних зусиль кожного працівника. Кожен залишився на своєму місці та швидко вирішував завдання, хоча й було непросто.

Компанія blago коротко поділилася своїми здобутками за 2022-2023 роки

Будівництво. Успішність девелоперської компанії можна виміряти обсягами збудованих та реалізованих квадратних метрів нерухомості. blago в повному обсязі виконує зобов’язання перед своїми інвесторами та покупцями, постійно звітує про хід будівництво та стадії реалізації кожного проєкту. Житлові комплекси активно добудовуються та вчасно вводяться в експлуатацію, а паралельно триває розробка та реалізація нових, ще більш удосконалених ЖК.

Від березня 2022 року введено в експлуатацію 33 секції у 8 житлових комплексах: чотири секції «Авторський», вісім секцій «Comfort Park», чотири секції сучасного району «Manhattan», чотири секції «Family Plaza», три секції «Union», п’ять секцій «Шоколад», одна секція «Main House», чотири секції житлового масиву «Паркова Алея». Вже готуються до здачі наступні секції таких ЖК: дві секції «Паркової Алеї», одна секція «Comfort Park», дві секції району «Manhattan», дві секції району «Manhattan UP», дві секції «U ONE», чотири секції «Family Plaza» та дві секції «А5».

Житловий комплекс «Family Plaza»

Минулого та цього року розпочато будівництво 20-и секцій у 7 житлових комплексах: «Family Plaza», «Comfort Park», житлового масиву «Паркова Алея», району «Manhattan UP», «SKYGARDEN», «Union», «U ONE».

Якщо перевести обсяги виконаних робіт в будівельні матеріали, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну компанія blago використала:

  • 137 717 м3 бетону;
  • 843 155 шт. керамоблоку;
  • 25 718 м3 газобетонного блоку;
  • 14 567 т арматури;
  • 35 430 м² віконних конструкцій.

Сучасний район «Manhattan UP»

Запустили будівництво двох нових великих житлових комплексів: ЖК комфорт-класу «U ONE» на вул. Б. Хмельницького (район Позитрон).

Житловий комплекс «U ONE»

Та унікального ЖК з найвищими у місті будинками «SKYGARDEN» на вул. Хриплинська (район Майзлі).

Житловий комплекс «SKYGARDEN»

Нещодавно компанія анонсувала запуск нового проєкту, аналогів якому в місті немає – масштабний інноваційний житловий комплекс з великою сукупністю сервісів.

Інновації в ЖК та поза ними. Компанія часто дивує оновленнями на вже реалізованих ЖК, як от жовто-блакитна підсвітка фасаду елітного комплексу «Parus» та сучасного району «Manhattan».

Елітний комплекс «Parus»

Сучасний район «Manhattan»

Покращує інфраструктуру міста потрібними сервісами: поштомати в холах, системи Face-ID в елітних ЖК, підземні системи збору сміття, зарядні станції для електросамокатів та електровелосипедів,

Елітний ЖК «Royal Hall»

Сучасний район «Manhattan»

Реалізовує 10 підземних паркінгів у різних частинах Івано-Франківська із загальною кількістю понад 2336 паркомісць, щоб все більше жителів змогло мати власне паркомісце поруч з домом або роботою.

Як технологічна компанія, blago завжди шукає рішення, які полегшують життя у різних сферах і дивує франківців технологіями комфорту. Нещодавно у районі «Manhattan», ЖК «Comfort Park» та «Family Plaza» встановили інноваційні лавки з сонячними панелями та вмонтованими wi-fi-роутерами з цілодобовим необмеженим інтернетом. У планах встановлення таких лавочок в інших житлових комплексах компанії.

Сучасний район «Manhattan»

Проєкти, які змінюють місто. Компанія презентувала та вже активно реалізовує унікальні житлові комплекси та ідеї, яких раніше в місті не було. Це великий крок до покращення якості життя та створення зручностей для кожного його жителя:

  • перший в Івано-Франківську ЖК з найвищими будинками, вертикальним озелененням та найбільшою green-зоною – «SKYGARDEN»;
  • перший в місті житловий комплекс з басейном на даху – житловий район «Manhattan UP».

Спільно з приватною клінікою розпочали будівництво першого в Івано-Франківську приватного пологового будинку. Це довгоочікуваний для міста проєкт, який стане сучасним Центром матері та дитини. Заклад планують обладнати наймодернішим обладнанням, що дозволить надавати повний комплекс послуг – від планування вагітності до післяпологового догляду за матерями і новонародженими.

Ескіз проєкту приватного пологового будинку в Івано-Франківську

Сервіси. Бути ближчими до клієнта та забезпечувати високий рівень обслуговування – такий підхід веде blago до розширення. За останній рік компанія відкрила свої офіси в Коломиї, Калуші, Монастириськах (Тернопільська обл.), відділи продажу на території ЖК «U ONE», «Family Plaza», «Comfort Park». Це рішення економить час клієнтам та дозволяє отримувати якісну консультацію без необхідності їхати в Івано-Франківськ.

Попри війну компанія продовжувала формувати розгалужену структуру з сервісами та послугами для своїх клієнтів: власний дошкільний заклад «Благозаврик», управляюча компанія blago.comfort, відділ сервісу blago.service, департамент управління комерційною нерухомістю, який залучає рітейл та орендарів відкривати свої заклади в житлових комплексах та формувати повноцінну інфраструктуру для зручного життя мешканців. Успішно розвиває власну програму лояльності blago Family. Це партнерська програма з ексклюзивними знижками та бонусами, які отримує кожен покупець нерухомості blago. У переліку партнерів популярні магазини одягу, прикрас та предметів інтер’єру, салони краси та косметологічні центри, ресторани та піцерії, клінінгові компанії, спортивні клуби, медичні центри та інші заклади міста. На сьогодні програма blago Family налічує більш як 60 бізнесів з товарами та послугами для всієї сім’ї та для дому.

Найближчим часом компанія представить власний мобільний додаток. Застосунок міститиме всі послуги blago та дозволить формувати звернення, дізнаватися актуальні новини від компанії, сплачувати комунальні платежі та навіть управляти власною нерухомістю. Це повноцінний доступ до своєї квартири зі свого телефону.

Інвестиційна діяльність. Нещодавно компанія blago анонсувала запуск нового великого проєкту – власного інвестиційного фонду blago.invest – це сучасне інвестиційне ком’юніті, що об’єднує інвесторів для отримання прибутку на ринку нерухомості.

Турбота про місто. Концепція blago – будувати міста, а не ЖК – відображає місію компанії. Діяльність бренду виходить за межі будівельного майданчика, щоб змінювати усе місто, в якому компанія присутня. Робити його більш затишним та красивим.

Минулого року з нагоди великого державного свята – Дня Конституції України – компанія blago подарувала місту унікальну фотозону у вигляді човна на березі міського озера. Прикрасили центральну часину міста поруч з площею Міцкевича та розмістили яскраву фотозону у вигляді кольорової повітряної кулі – «Куля мрій».

Улітку цього року спільно з мешканцями «Паркова Алея» виготовили з переробленого пластику еколавочки, які встановили у дворі масиву. Турбуючись про природу та продовжуючи екоініціативу, компанія встановила на території деяких комплексів урни для збирання пластику та батарейок.

Соціальна активність. З перших днів повномасштабної війни компанія організовувала безкоштовні заходи для дітей, творчі активності з майстеркласами. Усього після 24 лютого 2022 року компанія blago провела понад 270 заходів в Івано-Франківську та області. Спільно з Університетом Короля Данила організували «Бізнес-лекторій» – соціальний проєкт для підприємців області та релокованих підприємців, щоб допомогти малому та середньому бізнесу налагодити бізнес-процеси в умовах воєнного стану.

Пропагували українське та виховували патріотичність у наймолодших жителів заходами «Смачна українізація» із зірковим гостем, блогером Дмитром Варваруком. Влаштовували атракціонні розваги на День захисту дітей. Провели серію екскурсій в наукове містечко «Нова Енергія» для найменших жителів ЖК, майстер-класи з писанкарства до Великодня, дитячі заходи до Шевченківських днів. Протягом всього літа щосуботи на відкритій сцені в парку організовували тематичні івенти для дітей в рамках проєкту – «Великий проєкт малих фестивалів».

Спонсорство великих проєктів. Компанія blago виступила генеральним партнером 2-го Міжнародного кінофестивалю короткого метру «4:3», генеральним спонсором пів марафону Frankivsk Charity Half Marathon’22 та партнером 10th Frankivsk Half Marathon 2023, офіційним партнером форуму «IF IT FORUM», спонсором чемпіонату з баскетболу «Турнір 3х3».

Влітку минулого року компанія здійснила реконструкцію трьох залів Івано-Франківського краєзнавчого музею (міська ратуша) та долучилася до відкриття виставкового арт-проєкту «БОГ МІЖ НАМИ! ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!», який організував відомий митець-реставратор Валерій Твердохліб.

Спільно з міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим, міським клінічним перинатальним центром Івано-Франківської міської ради та Університетом Короля Данила компанія blago реалізувала великий соціальний проєкт «Народжуємо нескорених. Будуємо майбутнє», який проходив з березня по травень цього року в Івано-Франківську. Проєкт відбувався з метою збільшення кількості народжуваності в місті, формування і пропагування сімейних цінностей та здорового материнства, підтримки здоров’я жінок різного віку. На його завершення компанія організувала велике дитяче свято та благодійний ярмарок для допомоги ЗСУ.

Підтримка спорту. blago виступила спонсором відомого боксера Дениса Берінчика, який у серпні 2023 року у місті Вроцлав (Польща) захистив титул WBO International у легкій вазі.

За сприяння компанії франківчанка Соломія Ткачівська стала чемпіоном світу з сучасної хореографії у міжнародних змаганнях Dance World Cup 2022. Також вони підтримали талановиту спортсменку Надію Ребрик на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів, де дівчина здобула перше місце.

Пишається компанія й футбольним клубом «Благо-Юність» – володарем кубка й суперкубка області.

Протягом всього літа компанія організовувала щотижневий фітнес для жителів «Паркової Алеї» та «Comfort Park».

Житловий масив «Паркова Алея», фітнес з мешканцями

Допомога військовим та благодійність. З перших днів повномасштабного вторгнення компанія blago постійно допомагає ЗСУ та стала офіційним партнером Координаційного центру підтримки військових Прикарпаття #SaveUkraineNow (SUN). Весною цього року підписала меморандум про співпрацю з благодійною організацією «Благодійний фонд «Вірні». За допомогу ЗСУ в боротьбі з окупантом компанія отримала подяку від головнокомандувача Збройних Сил України, генерала Валерія Залужного.

Нещодавно blago долучилися до збору на евакуаційний автомобіль кейсевак, який організувала професорка кафедри акушерства та гінекології Івано-Франківського медичного університету Ірина Кишакевич. Вона взяла участь у Берлінському марафоні 2023, на якому бігла заради підтримки ЗСУ й збору коштів на автомобіль для медиків.

Нагороди та відзнаки. За результатами досліджень аналітичного центру «Вибір Країни» компанія blago здобула нагороду за підсумками 2022 року та потрапила в рейтинг кращих компаній України. У цьому ж році компанія була відзначена як лідер оборони за допомогу ЗСУ та ТрО в рамках премії «Лідер року Новобудови» порталу Dim.Ria.

Візія компанії blago – будувати міста, а не ЖК, перетворювати житло на сукупність сервісів та інфраструктури, які ви отримуєте в комплексі з квартирою. А це школи, садочки, торгові центри, спортивні та дитячі майданчики, паркінги, мобільний застосунок та технології, які покращать майбутнє міського життя.

Дбати про місто та людей, які в ньому живуть – це blago.

Категорії
ТОП
Новини
Loading...