У Раді заблокували підписання закону про військовий ПДФО

У Верховній раді зареєстрували шість проєктів постанов про скасування рішення щодо ухвалення закону №10037, згідно з яким податок на доходи фізичних осіб з забезпечення військових переспрямують...
Засідання Верховної Ради України, в Києві, 22 лютого 2022 р. ВР закликала міжнародну спільноту не визнавати незалежність "Л/ДНР", заморозити "Північний потік-2" та відключити РФ від SWIFT. Український парламент закликає уряди та парламенти іноземних держав, міжнародні організації та їх парламентські асамблеї засудити рішення РФ щодо визнання незалежності самопроголошених утворень як незаконне. Напередодні Президент Росії Володимир Путін ухвалив рішення про визнання терористичних угруповань "ДНР" та "ЛНР". Фото Ратинський В'ячеслав / УНІАН

У Верховній раді зареєстрували шість проєктів постанов про скасування рішення щодо ухвалення закону №10037, згідно з яким податок на доходи фізичних осіб з забезпечення військових переспрямують з місцевих до державного бюджету.

Про це свідчать дані на сайті парламенту.

Цим депутати заблокували підписання ухваленого закону, адже згідно з регламентом ВР, до розгляду цих проєктів постанов у сесійній залі голова Верховної ради не зможе підписати документ і передати його на підпис президентові.

Верховна Рада України 8 листопада схвалила в цілому законопроєкт, який перенаправить військовий ПДФО з місцевих бюджетів до армії. Так з 1 жовтня по 31 грудня 2023 року військовий ПДФО спрямовується до держбюджету в пропорції 50% на 50%: для Держспецзв’язку на дрони (13 млрд грн) і до Міноборони на артилерійські системи (13 млрд грн).

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...