Найбільші компанії відмовляються від реклами на X , – The Washington Post

Зростання антисемітизму на платформі Х стало причиною відходу з соціальної мережі великої кількості рекламодавців. Найбільші компанії, в числі яких Apple, Disney, Comcast, Lionsgate і...

Зростання антисемітизму на платформі Х стало причиною відходу з соціальної мережі великої кількості рекламодавців.

Найбільші компанії, в числі яких Apple, Disney, Comcast, Lionsgate і Paramount Global заявили про намір припинити купувати рекламу на платформі X. 

Як повідомляє The Washington Post, дане рішення було ухвалене після скандалів, пов’язаних з антисемітизмом. Відзначається, що саме зростання антисемітизму на платформі Х стало причиною відходу з соціальної мережі великої кількості рекламодавців.

Компанія Apple відмовилася від реклами на платформі, що стало особливо великою втратою для X, оскільки технологічний гігант приніс соцмережі Маска 50 млн дол доходу в першому кварталі 2022 року.

Представники Disney, Comcast, Lionsgate і Paramount підтвердили, що призупинили розміщення реклами на платформі.

У звіті Media Matters for America йдеться про те, що платформа розміщувала рекламу великих брендів, таких як Apple, поряд з антисемітським контентом, наприклад, мемами, що зображують нацизм як духовне пробудження, і цитатами Адольфа Гітлера, поданими в надихаючому стилі.

Після публікації звіту IBM заявила, що припиняє рекламу на X. У своїй заяві технологічна компанія зазначила, що має “нульову толерантність до мови ненависті та дискримінації”.

Як йдеться в матеріалі, сам Ілон Маск викликав обурення, підтримавши твіт користувача, який поширював антисемітські твердження. У своєму коментарі Маск написав, що користувач “сказав правду”. У твіті користувача йшлося про те, що євреї поширюють ненависть до білих людей і хочуть наповнити країну небілими людьми, щоб витіснити біле населення.

Категорії
Новини
Новини
Loading...